Spar 20 procent på hele Gosh.dk inklusive Pudderdåserne.dk Musthave

Gosh.dk giver lige nu 20 procent på hele sitet med rabatkoden SPRINGFLING
Udover alle Gosh’ egne produkter kan du også bruge koden på Pudderdåsernes egne produkter (og de er alle sammen på lager!), Medina by Gosh og flere andre selvstændige serier på Gosh’ hjemmeside.
Der er gratis fragt og returfragt uanset, hvor meget du køber for.
Koden gælder til den 30. april klokken 23.59.
Find vores egen hudplejeserie på Dåseshoppen.dk - Følg os på Facebook og Instagram @pudderdaaserne.dkKan du lide, det vi laver? Så brug et af disse links, når du alligevel køber online. Vi får en lille kommision, og det er en stor hjælp.
Matas.dk - MAC - Boozt.com - Asos - Escentual - Lookfantastic.dk - Gosh.dk Feelunique - Nicehair.dk - DECIEM - Apo-rot.dk - Ellos - Nelly - Flere links
Efterhånden har jeg læst godt om jeres T-Zone Peeling og jeres AHA Serum, og nu hvor der er penge at spare, må jeg slå til. Jeg er bare i tvivl om, hvilket af produkterne, jeg skal vælge.
Jeg er 23 og døjer en del med urenheder, primært omkring hagen og på kinderne. Jeg har undersøgt, på baggrund af et af jeres andre indlæg, om perioal dermatit kunne være tilfældet, men jeg tror, det er reelle bumser, der er mit problem.
På mine kinder (mest området tættest på næsen) er porerne store og huden rødere end andre steder, og jeg har en mistanke om, at for meget sol er grunden – nu bruger jeg dagcreme med SPF 25.
Jeg synes, at min hud er relativt fugtmættet bortset fra i panden, hvor jeg døjer med tør hud.
Er det mon T-Zone Peeling eller AHA Serum, jeg skal have fat i? :-)